todam 26.01.2020 (09:39)

thumb_up1thumb_down

Super akcia, podmienky jak na objednavku 😉

Lucia27 26.01.2020 (09:58)

Skor by som upravila jednotlive starty disciplin, ked ma predbiehali bikeri bolo to dost nebezpecne nie len pre mna ale aj pre nich kedze bola trat zladovatela.... Mozno to upravit tak aby sa dlho necakalo na ostatnych v cieli... Inak bez vyhrad

MarekQX 26.01.2020 (20:20)

Skvelá organizácia, účasť, trať nebezpečná ale zase plná adrenalínu a zaujímavých úsekov, stálo to zato, každý biker by si mal skúsiť popretekať aj v snehu 10 bodov z 10 !

hartmannrodo 26.01.2020 (06:08)

thumb_up0thumb_down

Výborná akcia ako každý rok 👍

adamingaa 26.01.2020 (06:43)

Pekna akcia trat uzasna zaukimava

stodo207 26.01.2020 (07:46)

Bol som RUN 10km.Minulý rok som bol 25km MTB a dosť som sa na tom ľade trápil.Chcel som vyskúšať beh a neľutujem.Výborná atmosféra,dobrá organizácia,trať ma bavila,dobré rizotko
Prídem určite aj o rok

lubor.kovacik 26.01.2020 (12:00)

Bol som beh na 10 km.Veľmi dobre zorganizované až na to že by sa mali posunúť časy medzi jednotlivými disciplínami aby si bežci a ciklisti navzájom neprekážali na trati.Verim že sa tento slabý nedostatok o rok vyrieši.Ináč v celku dobre.

helesr 26.01.2020 (13:54)